GUNGSTOL, "Isabella", Karl-Axel Adolfsson, Gemla, 1900-talets andra hälft.

424826. GUNGSTOL, "Isabella", Karl-Axel Adolfsson, Gemla, 1900-talets andra hälft.

Svartlackerad.

Slitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svartlackerad.

Slitage, färgbortfall.

Antal besök: 758