BULGARI. TÄNDARE.

BULGARI. TÄNDARE.
424802. BULGARI. TÄNDARE.

Metall, versilbert und vergoldet. Gebrauchsspuren.
Länge 8 cm.

Gebrauchsspuren.

Gör en kostnadsfri värdering!
424802. BULGARI. TÄNDARE.

Länge 8 cm.

Gebrauchsspuren.

Auktionshaus Dannenberg
Antal besök: 1 890