Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
PER ANDERSSON. "Äpple, bröd och vatten". Färglitografi. Signerad PA. 162/200.
42465. PER ANDERSSON. "Äpple, bröd och vatten". Färglitografi. Signerad PA. 162/200.
36x51 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
36x51 cm.
Garpenhus Auktioner
789