VATTENHO, lavasten.

VATTENHO, lavasten.
424627. VATTENHO, lavasten.

Längd 80, bredd 44, höjd 38 cm.

Skador, slitage, ej symetrisk.

Gör en kostnadsfri värdering!
424627. VATTENHO, lavasten.

Antal besök: 1 812