LARS PIRAK. Rengärdet, färglitografi, signerad och numrerad 288/325.

42458. LARS PIRAK. Rengärdet, färglitografi, signerad och numrerad 288/325.

50 x 70 cm.

Ej examinerad ur.

Lars Pirak (1932–2008)

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 70 cm.

Ej examinerad ur.

Lars Pirak (1932–2008)

Antal besök: 3 607