TEAKFÖREMÅL med mera, 1900-talets andra hälft.

424500. TEAKFÖREMÅL med mera, 1900-talets andra hälft.

Bland annat klädhängare. Bricka med mera.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 595