PARTI PORSLIN, England, 1900-tal.

42450. PARTI PORSLIN, England, 1900-tal.

Kaffeservisdelar Tuscan England:
16 kaffekoppar med fat.
16 assietter, dia 17,5 cm.
Gräddkanna.
Sockerskål.

6 Flata tallrikar, Mason´s Game Birds England, dia 26,5 cm.

4 +4 tallrikar English Riverscenes Crown Devon, längd 24 -21 cm..

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

16 kaffekoppar med fat.
16 assietter, dia 17,5 cm.
Gräddkanna.
Sockerskål.

Slitage.

Antal besök: 1 215