TAKLAMPOR, 2 st, jugend, tidigt 1900-tal, diameter ca. 20-40 cm.

424480. TAKLAMPOR, 2 st, jugend, tidigt 1900-tal, diameter ca. 20-40 cm.

Koppar och glas.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Koppar och glas.

Bruksslitage.

Antal besök: 893