MATSALSMÖBEL, 9 delar, 2000-tal.

424462. MATSALSMÖBEL, 9 delar, 2000-tal.

Massiv ek. Bord höjd 75, bredd 95, längd 180, samt en skiva om 50.

8 stolar rygghöjd 108,5 cm.

Smärre bruksslitage, klädsel med mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

8 stolar rygghöjd 108,5 cm.

Antal besök: 937