HALLMÖBEL, 2 st HYLLKONSOLER, SPEGEL, GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft.

424418. HALLMÖBEL, 2 st HYLLKONSOLER, SPEGEL, GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft.

Golvampans höjd 133 cm, spegelns mått 104x44 cm, hallmöbelns längd 73 cm, hyllornas längd 33 resp. 72 cm.

Slitage, repor, märken, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 895