NATTVARDSKALK, i etui, 1800-tal.

424397. NATTVARDSKALK, i etui, 1800-tal.

Etui, kalk, vinflaska, oblatask samt fat.
Kalkens höjd 11, etui höjd 18 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 2 197