KERAMIK, 14 delar, Rörstrand och Gustavsberg, 1900-talets andra hälft.

424390. KERAMIK, 14 delar, Rörstrand och Gustavsberg, 1900-talets andra hälft.

Servisdelar bland annat "Koka", "Annika", "Delikatess", "Gefyr", "Silja", "Katarina" med flera.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 958