BORD, med klaffar, teak, Bertil Fridhagen, Bodafors, 1900-tal.

424358. BORD, med klaffar, teak, Bertil Fridhagen, Bodafors, 1900-tal.

Sidobord med klaffar samt hyllplan i rotting
Mått utfällt, längd 90,5, bredd 40, höjd 55 cm
Med klaffar nedfällda, längd och bredd 40 cm.

Ett rottingband på hyllan av, bordsskiva med repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 933