JAGUAR SOVEREIGN 4,0. 1993 års modell, besiktigad 2015-10-14.
424354. JAGUAR SOVEREIGN 4,0. 1993 års modell, besiktigad 2015-10-14.
Utrustning: Skinnklädsel beige/tan, elhissar, el manövrerade stolar, automatlåda, träpanel, taklucka, färddator, farthållare, stereo, AC, alufälgar inkl. reservhjul, British green metallic lack.
Mätarställning 20908 mil.
Kvitton på reparationer och service på totalt ca 120000 kr.
Besök Garpenhus auktioner för visning och ev. provkörning.
Bilen befinner sig i fint bruksskick med åldersrelaterat slitage, besiktigad till 2016-09-30, påställd och skattad.
Alla funktioner ej testade/genomgångna
Mätarställning 20908 mil.