LOCKSKÅLAR samt POKAL, 3 delar, Kosta, 1900-talets andra hälft.

424347. LOCKSKÅLAR samt POKAL, 3 delar, Kosta, 1900-talets andra hälft.

Höjder mellan 10-29 cm (inklusive lock).

Bruksslitage.
Nagg finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.
Nagg finnes.

Antal besök: 781