SPARGRIS, porslin, Guldkroken Hjo, sent 1900-tal/samtida.

424287. SPARGRIS, porslin, Guldkroken Hjo, sent 1900-tal/samtida.

Tillverkad för Sparbanken/Swedbank. Etikettmärkt Guldkroken Hjo Sweden. Nyckel samt lås finns.
Höjd 25,5 cm.
Längd 30 cm.

Bruksslitage, krakelyr.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 25,5 cm.
Längd 30 cm.

Bruksslitage, krakelyr.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 11 702