SKULPTURER, 2 st, konstglas, Hanne Dreutler, Studio Åhus, 1900-talets slut.

424284. SKULPTURER, 2 st, konstglas, Hanne Dreutler, Studio Åhus, 1900-talets slut.

Vas med underfång i skiftande blå, signerad Studio Åhus Sweden 1987 HD-A2, höjd 21,5 cm.
Vas med underfång i skiftande röd/rosa, signerad Studio Åhus Sweden 1990 HD-A2 SC1, höjd ca 18 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 745