LARS HUCK HULTGREN. Väggrelief, keramik, kvinna i divan, signerad.

42427. LARS HUCK HULTGREN. Väggrelief, keramik, kvinna i divan, signerad.

25 x 35,5 cm.

Nagg under glasyr, tillverkningsskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

25 x 35,5 cm.

Antal besök: 1 985