VÄGGARMATUR för utomhusbruk, koppar, 1900-tal.

424228. VÄGGARMATUR för utomhusbruk, koppar, 1900-tal.

Höjd ca 41 cm.

Slitage, fläckar, bucklor. Enstaka bleck som håller glasen saknas. Skadat gångjärn samt lås saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 41 cm.

Antal besök: 921