MALMKLOCKOR. 8 st, samt smidesställ.

42421. MALMKLOCKOR. 8 st, samt smidesställ.

Några signerade,RTM Mora,FMM Mora,E.G.Eriksson,St.Tuna,B.J.Matsson,Mora..Höjd 6.5-11 cm.Ställ i svart järn, längd 95 cm.

Bruksslitage, en med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, en med spricka.

Antal besök: 2 690