Några signerade,RTM Mora,FMM Mora,E.G.Eriksson,St.Tuna,B.J.Matsson,Mora..Höjd 6.5-11 cm.Ställ i svart järn, längd 95 cm.
Bruksslitage, en med spricka.
Bruksslitage, en med spricka.