JOHN CARLSON. påskkärringar, olja på pannå, signerad samt daterad 1963.

424181. JOHN CARLSON. påskkärringar, olja på pannå, signerad samt daterad 1963.

Ca 38 x 46 cm.

John Carlson (1896–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 38 x 46 cm.

John Carlson (1896–1979)

Antal besök: 879