SOFFA. Efter Le Corbusier, kopia, stålrör och rött skinn, 1900-talets andra hälft.

424178. SOFFA. Efter Le Corbusier, kopia, stålrör och rött skinn, 1900-talets andra hälft.

Höjd 70 cm
Längd 127 cm
Djup 66 cm.

Bruksslitage från offentlig miljö
Hårdare slitage på armstöd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 70 cm
Längd 127 cm
Djup 66 cm.

Hårdare slitage på armstöd.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 3 744