BLOMSTERBORD, med spalje, rotting/bambu samt glas, 1950/60-tal.

424174. BLOMSTERBORD, med spalje, rotting/bambu samt glas, 1950/60-tal.

Blomsterbord med två hyllor i glas, samt benställning på hjul
Längd 94, bredd 30, höjd 147 cm.

Bemålad, färgbortfall, skador på hjulens gummi samt smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 3 083