LENNART ASCHENBRENNER. "Klippor", olja på duk, signerad och daterad -64.

424140. LENNART ASCHENBRENNER. "Klippor", olja på duk, signerad och daterad -64.

Ca 30 x 36 cm.

Lennart Aschenbrenner (Född 1943)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 30 x 36 cm.

Antal besök: 1 205