SOFFA,Utdragsmodell 1900-talets början.

42413. SOFFA,Utdragsmodell 1900-talets början.

Avlutad furu, refflade spjälor och förstycke. Stoppat lock. Längd 187, bredd 60, höjd 82 cm.

Bruksslitage.Förstycket har slagit sig något.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 047