SILVERFÖREMÅL, 23 st, 18-1900-tal. Totalvikt ca 750 gram.

424119. SILVERFÖREMÅL, 23 st, 18-1900-tal. Totalvikt ca 750 gram.

1 coaster med träbotten, 2 fat, 9 olika skedar, 3 gafflar, 4 saltkar, 1 sockerströsked,, 1 såsslev, 1 kniv, 1 objekt.

Bruksslitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, skador.

Antal besök: 742