Auktionshuset Kolonn
Belysning & Lampor
Ljusstakar
LJUSSTAKAR, 1 par, nysilver, Carlströms Nysilverfabrik, Stockholm. 1900-tal.
424108. LJUSSTAKAR, 1 par, nysilver, Carlströms Nysilverfabrik, Stockholm. 1900-tal.
Höjd 28,5 cm.
Bruksslitage, bucklor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 28,5 cm.
Bruksslitage, bucklor.
Auktionshuset Kolonn
1 163