SPISSET, 5 delar, dekor med skepp, 1900-tal.

424089. SPISSET, 5 delar, dekor med skepp, 1900-tal.

Mässing/svärtat. Vedkorg, 3 eldredskap samt ställ.
Höjd ca 50 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 50 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 726