PARDÖRRAR, sekelskifte 1900.

PARDÖRRAR, sekelskifte 1900.
424084. PARDÖRRAR, sekelskifte 1900.

Höjd 218cm
Bredd 64 cm + 56 cm
Orginalmålning.

Bruksslitage, färgsläpp, skador, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 218cm
Bredd 64 cm + 56 cm
Orginalmålning.

Antal besök: 4 862