DALAHÄSTAR, 4 st, DALATUPPAR, 2 st, skuret och bemålat trä, 1900-tal.

424082. DALAHÄSTAR, 4 st, DALATUPPAR, 2 st, skuret och bemålat trä, 1900-tal.

Bla. etikettmärkta Nils Olsson, höjd ca 7,5 - 31,5 cm.

Slitage, smärre skador och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 482