Växjö Auktionskammare
Glas
Övrigt
KONSTGLAS/VAS, Göran Wärff, Kosta, signerad Kosta Royal Art Coll G Wärff 47916.
424061. KONSTGLAS/VAS, Göran Wärff, Kosta, signerad Kosta Royal Art Coll G Wärff 47916.
Höjd 13 cm.
Smärre repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 13 cm.
Smärre repor.
Växjö Auktionskammare
1 929