KONSTGLAS/VAS, Göran Wärff, Kosta, signerad Kosta Royal Art Coll G Wärff 47916.

424061. KONSTGLAS/VAS, Göran Wärff, Kosta, signerad Kosta Royal Art Coll G Wärff 47916.

Höjd 13 cm.

Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 13 cm.

Smärre repor.

Antal besök: 1 929