HYLLSYSTEM, "Stringhyllan", design Nils Strining, 1900-tal.

424059. HYLLSYSTEM, "Stringhyllan", design Nils Strining, 1900-tal.

Bestående av: 3+3+3 hyllplan, 2+2+2 gavlar, hyllplanens längd ca 78 cm, djup 20-30 cm, gavlarnas höjd ca 76 cm.

Slitage, repor och märken, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 857