4 tallrikar diameter ca 33 cm samt fågel längd 21 cm, Ulrica Hydman-Vallien signerade.
3 tallrikar diameter ca 18 cm.
Ett par ljusstakar Kosta Boda 12,5 cm.
Ett par ljusstakar 15 cm.
Svart fat med tillverkningsdefekter, fat med röd kant med litet nagg.
Ett par ljusstakar 15 cm.