BORDSLAMPOR, Rydéns, 2000-tal.

424041. BORDSLAMPOR, Rydéns, 2000-tal.

Ställbar höjd. Höjd på bild ca 65 cm.

Bruksslitage. Smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Smärre fläckar.

Antal besök: 786