KAFFE och TESERVIS, 69 delar, porslin, "Mon Amie", Marianne Westman, Rörstrand.

423847. KAFFE och TESERVIS, 69 delar, porslin, "Mon Amie", Marianne Westman, Rörstrand.

14 kaffekoppar
14 kaffefat
12 tekoppar
12 tefat
12 assietter
Kakfat
Liten skål
Gräddkanna
Tekanna
Kaffekanna.

Bruksslitage.
Några nagg finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

14 kaffekoppar
14 kaffefat
12 tekoppar
12 tefat
12 assietter
Kakfat
Liten skål
Gräddkanna
Tekanna
Kaffekanna.

Bruksslitage.
Några nagg finnes.

Antal besök: 1 066