FIGURINER 4 st, porslin, Beatrix Potter, Beswick.

423794. FIGURINER 4 st, porslin, Beatrix Potter, Beswick.

"Pigling bland", "Mr Jeremy Fishner", "Old Mr Brown" samt "Tailor of Gloucester".

"Pigling bland" med nagg på öra. "Tailor of Gloucester" med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 138