GLAS 3 delar, Lars Hellsten Skruf, Vicke Lindstrand Kosta samt Nybro.

42379. GLAS 3 delar, Lars Hellsten Skruf, Vicke Lindstrand Kosta samt Nybro.

Ljusstake, Lars Hellsten Skruf sign, höjd ca 17 cm.
Vas, Vicke Lindstrand Kosta sign, sjögräs, höjd 18,5 cm.
Vas, Nybro sign, dekor av naken dam, höjd ca 20 cm.

Slitage, repor, avlagringar. Nagg på vas Nybro.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 818