PARTI DIVERSE, 5 delar, 1800/1900-tal.

42378. PARTI DIVERSE, 5 delar, 1800/1900-tal.

Bordslyster för två ljus, höjd 45 cm.
Bordslampa, metall, höjd 40 cm.
Bricka, tenn, CG Hallberg, dia 29 cm.
Bricka, förnicklad, längd 60 cm.
Bricka, mässing, längd 51 cm.

Slitage, skador på lampa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bricka, mässing, längd 51 cm.

Slitage, skador på lampa.

Antal besök: 563