HARDY STRID. Serigrafiska tryck, numrerade 16/75, 3 stycken, signerade.

423768. HARDY STRID. Serigrafiska tryck, numrerade 16/75, 3 stycken, signerade.

45 x 31 cm (bildstorlek)
Bok om konstnären medföljer.

Ej examinerade ur ram.

Hardy Strid (1921–2012)

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 31 cm (bildstorlek)
Bok om konstnären medföljer.

Ej examinerade ur ram.

Hardy Strid (1921–2012)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 644