GITARR, Eko, 1900-tal.

GITARR, Eko, 1900-tal.
42373. GITARR, Eko, 1900-tal.

12 strängar. Längd 109 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
42373. GITARR, Eko, 1900-tal.

12 strängar. Längd 109 cm.

Slitage och skador.

Antal besök: 1 139