LAMPA med snäckskal, 1900-tal.

423722. LAMPA med snäckskal, 1900-tal.

I form av glasflaska med senare monterade snäckskal. Total höjd på bild ca 75 cm.

Slitage, dekorskador. Omarbetad flaska.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 846