SKOLPLANSCH, katter , Förlag Norstedt & Söner - Stockholm, 1900-tal.

423691. SKOLPLANSCH, katter , Förlag Norstedt & Söner - Stockholm, 1900-tal.

Vildkatt, siamesisk katt och tamkatt.
Höjd 72 cm, bredd 96 cm.

Defekt och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 72 cm, bredd 96 cm.

Defekt och slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 5 222