FAT i fajans, "Karneval" Stig Lindberg, Gustavsberg studio, 1950/60-tal.

423683. FAT i fajans, "Karneval" Stig Lindberg, Gustavsberg studio, 1950/60-tal.

Askfat/fat. Dekor av tre kvinnor.
Höjd 3 cm.
15,5x15,5 cm.
Märkt Studiohand, Sweden 195 A.
Etikettmärkt Design Stig Lindberg.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 3 cm.
15,5x15,5 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 2 629