SPJÄLVÄGG, furu, 1900-talets mitt.

423673. SPJÄLVÄGG, furu, 1900-talets mitt.

Ledad. Längd 185, höjd 160 cm.

Slitage, sprickor. Enstaka skador och senare skruvhål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 705