OTTO JANSSON. Olja på duk, Älg vid havsvik, signerad.

423665. OTTO JANSSON. Olja på duk, Älg vid havsvik, signerad.

63 x 93 cm.

Smärre fläckar.

Otto Jansson (1879–1949)

Gör en kostnadsfri värdering!

63 x 93 cm.

Smärre fläckar.

Otto Jansson (1879–1949)

Antal besök: 1 084