CARL CUNNINGHAM COLE. Skål, stengods, signerad.

423658. CARL CUNNINGHAM COLE. Skål, stengods, signerad.

Höjd 7 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 7 cm.

Mindre slitage.

Antal besök: 777