TOALETT, stengods, "The Rapidus", England, 1800-talets slut.

423647. TOALETT, stengods, "The Rapidus", England, 1800-talets slut.

Dekor av vallmo.
Höjd ca 41 cm.

Slitage, lagningar, krackeleringar, missfärgningar, fläckar, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor av vallmo.
Höjd ca 41 cm.

Antal besök: 1 521