SKYLTDOCKA, JPN:s Fabriks AB Virserum, 1950/60-tal.

423645. SKYLTDOCKA, JPN:s Fabriks AB Virserum, 1950/60-tal.

På metallplatta.
Höjd 178 cm.

Smärre bruksslitage, ansikte med skav.

Gör en kostnadsfri värdering!

På metallplatta.
Höjd 178 cm.

Antal besök: 905