VÄGGBONAD, ull, signerad A.N., 210 x 123 cm, 1900-tal, tre fåglar.

423556. VÄGGBONAD, ull, signerad A.N., 210 x 123 cm, 1900-tal, tre fåglar.

Anne Liis Nömtak (1935 - ).
Brun rätsida och vit avigsida.
Träribbor.
Höjd 210 cm, bredd 123 cm.

Bra skick!

Gör en kostnadsfri värdering!

Anne Liis Nömtak (1935 - ).
Träribbor.
Höjd 210 cm, bredd 123 cm.

Bra skick!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 204