JAN STEEN. "Utsikt över Skövde", akvarell, signerad och daterad 1986.

423546. JAN STEEN. "Utsikt över Skövde", akvarell, signerad och daterad 1986.

Bladmått 75 x 102 cm. Med dedikation.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 659